خدمات

 
در صورت بروز هر مشکل می توانید از طریق سایت یا شماره تلفن های عنوان شده با ما تماس حاصل   فرمایید.                                                                                       
هم چنین در صورت عدم رفع مشکل به روش های ذکر شده با توجه به مسافت مکانی در کوتاه ترین زمان ممکن متخصصین و یا نمایندگان به محل مراجعه خواهند کرد .البته باید متذکر شد که اشکالاتی که به واسطه ی رطوبت یا چربی و نوسانات برق رخ داده اند مشمول این خدمات نخواهند شد .
هدف دوره ای ما تطابق دقیق و رفع مشکلات عملکرد دستگاه با توجه به شرایط محیطی  کارگاه می باشد که در طول این دوره اطلاعات مربوطه به طور کامل و جامع در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت . در این صورت عمر مفید دستگاه تا اندازه ی قابل توجهی افزایش خواهد یافت .
پس از پایان دوره ی قرارداد اولیه می توانید قرارداد دیگری تنظیم کنید که طبق گذشته مشمول خدماتی از طریق سایت ، تلفن دریافت خواهید کرد و در صورت نیاز به حضور متخصصین در محل ظرف مدت 48 ساعت این کار انجام خواهد گرفت .
قبل از اتمام مدت قرارداد به طور کامل شرکت  پاشکار صنعت اطلاعیه ای جهت تمدید قرارداد ارسال خواهد کرد. در صورت عدم تمدید قرارداد بلافاصله پس از اتمام آن قاعدتا خدمات با سرعت کمتر و کمی تاخیر ارائه خواهد شد . لازم به ذکر است که شرکت پاشکار صنعت قادر به تضمین کلیه خدمات خود می باشد و در ازای کل محصولات و سرویس ارائه شده گارانتی نیز خواهد داد .